Daire

Daire

/ Gönderen: Salih

Cuma günü evi getirdik (taşındık), C.Tesi  (ertesi gün) alt komşuya gidip "Birkaç gün rahatsızlık vereceğiz kusura bakmayın dedik". Adam pazar günü asansörde bana diyor "-Komşu daha yerleşmediniz mi? Çok gürültü yapıyorsunuz." Her gün alttan sopa ile tavana vurmalar falan. Tam bir kronik huysuz. Biz komşular rahatsız olmasın diye evde terlik yerinde mest ve patik giyiyoruz. Fakat bizim kusurumuz insan yerine koyup gidip tanışmak ve vereceğimiz rahatsızlık için özür dilemek oldu.

   Daire /  Aktepe / 225 görüntüleme / Popüler

  / Gönderen: mervesaccount

  Çığırtkanlık/Gürültü Caddedeki Mandıralı isimli dükkan sürekli yüksek gürültü kirliliğine sebebiyet veriyorlar, çığırtkanlık yapıyorlar ve zaten trafik gürültüsüyle dolu olan bir caddede yaşamayı iyice zorlaştırıyorlar. Defalarca uyarmamıza ve hatta zabıtayı aramamıza rağmen hiç bir şey bunların bağırmalarını engelleyemiyor.

    Daire / 219 görüntüleme / Popüler

   / Gönderen: Ayse

   Kiracısı oluğum evin sahibi Remzi YILMAZ eve oturalı 6 ay olmasına rağmen 2000 TL olan kirayı 2500 yapmamı ve 6 ay sonra yani bir yıl dolduğunda da tefe tüfe oranında normal zam talep ediyor. Bu şikayet test amaçlıdır. Tüm bilgiler uydurmadır. (admin)

     Daire /  Şehitlik / 205 görüntüleme / Popüler

    / Gönderen: ahmet

    40 yıllık evin hiç bir arızasını yaptırmıyor, kendim yaptırınca parasını vermek istemiyor ve her seferinde huzursuzluk çıkarıyor. Son olarak 20 yıllık ve ana kartı bozuk ve ısıtmayan kombiyi yaptırmadığı için kışın ortasında evi boşalttık.

      Daire / 196 görüntüleme / Popüler